top of page

ברית המילה הינה טקס עתיק יומין ולמעשה היא המצווה השנייה הכתובה בתורה בספר בראשית: "זֹאת בְּרִיתִי אֲשֶׁר תִּשְׁמְרוּ, בֵּינִי וּבֵינֵיכֶם, וּבֵין זַרְעֲךָ, אַחֲרֶיךָ: הִמּוֹל לָכֶם, כָּל-זָכָר"(בראשית "ז י"א). הטכס מלווה את העם היהודי משחר ההיסטוריה, ולמעשה זו המצווה הראשונה אותה קיבל אברהם אבינו. ברית המילה מהווה הסכם לעדי עד בין בורא העולם לבין העם היהודי, כפי שכתוב: ואני הנה ברית  י אתך והיית לאב המון גויים. ואתה את בריתי תשמור אתה וזרעך אחריך המול לכם כל זכר, והיה לאות ברית בני וביניכם והייתה בריתי בבשרכם לברית עולם (בראשית י"ז).

צלם לברית

צלם לברית

  • c-googleplus
מגנטים לאירועים
צלם לברית
צלם ברית במרכז
צילום ברית
צלם לברית במרכז

​צילום ברית

צלם אירוע ברית

סטייל צלמים מעניקים לכם חוויה שאין שנייה לה בצילום ברית החשוב ביותר בחייכם כזוג. חבילת צילום ברית כוללת מגוון רחב של אופציות ליהנות מהאירוע גם זמן רב לאחר שחלף. בחבילת הצילום לברית של סטייל צלמים תמצאו צילום סטילס לברית, סרט וידאו והפקת מגנטים לברית ערוכים וייחודיים המסכמים את אירוע הברית המרגש. לאירוע יגיעו צלמים מקצועיים מטעמנו ויתעדו את האירוע במקצועיות שנרכשה במשך שנים של עבודה וניסיון בצילום ברית. אליכם יגיעו הביתה דיסק של DVD  ערוך ומרגש, דיסק תמונות הסטילס ערוכות וממוינות על המקצועיות שבהן בלבד, אלבום יוקרתי לתמונות המודפסות ומגנטים בכמות המבוקשת וללא כל הגבלה שיופקו בזמן אמת ולאורך כל האירוע וכמובן ההגדלות מתנה שימסרו לכם בסוף האירוע. לחץ כאן להזמנת צלם לברית

הזמנת צלם לברית

תהליך הזמנת צלם לברית הוא פשוט מאוד באפשרותכם ליצור קשר טלפוני, מספר הטלפון מופיע בראש האתר או להשאיר פרטים בתיבת צור קשר . לאחר שנדבר ונקבל פרטים על אירוע הברית אנו נשלח אליכם הזמנת עבודת צילום מסודרת אתם תחתמו עליה ותחזירו לנו את ההזמנה במייל או פקס, בזה הרגע הבטחתם לעצמכם צלם מקצועי שיגיע ויתעד על הצד הטוב ביותר את האירוע.

צלם לברית במרכז ובשרון

עיקר הפעילות של סטייל צלמים מתרכזת במרכז ובשרון אך מי שגר בצפון או בדרום יוכל להזמין את סטייל צלמים לתעד את אירוע הברית. במידה והאירוע מתקיים צפונית לחדרה או דרומית לגדרה אנו נוסיף את עלות הדלקים בלבד וזה מתוך רצון לתת שרות לכל לקוח הרוצה תיעוד מושלם לברית.

 

צילום ברית מקצועי

צילום ברית הוא חשוב ביותר לזוג המאושר אשר נולד להם בן. התיעוד חייב להתבצע על ידי צלמים מקצועיים אשר ידועים בעבודתם ובעלי ניסיון רב בצילום ברית ואירועים שונים. לאחר שהתקשרתם לצלם עליכם לוודא כי הרבה ניסיון מאחוריו וכי הוא עובד עם מיטב ציוד הצילום הנדרש על מנת להפיק תוצאות מעולות אשר ימסרו לכם בסופו של דבר. אנו בסטייל צלמים ממליצים בחום לבקש לראות עבודות קודמות בעיקר בריתות וכדומה. צילום ברית מרגש ואיכותי זה סטייל צלמים.

אלבום דיגיטלי לברית

רוצים אלבום ברית מושלם, אלבום שישאיר לכם ולילד מזכרת מושלמת לעתיד. אתם חייבים להזמין אלבום דיגיטלי לברית, לאחר האירוע ולאחר שתקבלו את החומרים באפשרותכם לבחור מספר תמונות אשר ישולבו עם גרפיקה מתאימה. סטייל צלמים הפקת אלבומים דיגיטלים איכותיים לברית.

 

צלם לברית-סיכום

צילום לברית-סיכום

* צלם סטילס לברית כולל דיסק תמונות לאחר עריכה עיבוד ומיון.

* צילום וידאו לאירוע ברית כולל סרט די וי די לאחר עריכה.

* צלם סטילס+צילום וידאו כולל דיסק תמונות לאחר עריכה עיבוד ומיון וסרט די וי די לאחר עריכה עלות (מגיע בשני עותקים מכל אלמנט).

* צילום מגנטים באירוע הברית ללא הגבלה בזמן האירוע עלות, צלם אחד או שני צלמים כולל 10 הגדלות 5A מתנה.

* חבילה מושלמת לצילום אירוע ברית כוללת צילום סטילס לברית על ידי צלם אחד, צלם וידאו לברית על ידי צלם אחד, צילום מגנטים באירוע על ידי צלם אחד, דיסק תמונות סטילס לאחר עריכה עיבוד ומיון מגיע בשני עותקים, סרט וידאו די וי די לאחר עריכה מגיע בשני עותקים, אלבום כיסים יוקרתי דמוי אור מגיע באריזה יוקרתית 200 תמונות בגודל 18X13.

אנו מקווים כי תעשו את ההחלטה הנכונה ותתנו לצוות הצלמים של סטייל צלמים לצלם את אירוע הברית. סטייל צלמים צילום מקצועי לבריתות על ידי צלמים מקצועיים.

צלם לברית | צלם לברית במרכז | צלם לאירוע ברית | צילום ברית | צלמים לברית

bottom of page