top of page
מגנטים לאירועים

מגנטים לאירועים

מגנטים לאירועים

סטייל צלמים חברת הצילום הוותיקה בישראל בתחום הפקת מגנטים לאירועים, כל המסגרות מעוצבות גרפית על ידי גרפיקאי מקצועי בתחום. צוות צלמי המגנטים לאירועים מתחייבים להפיק לכם תמונות באיכויות שלא נראו עד כה בישראל ובשיטה חדשה וייחודית. אטרקציה זאת החלה לפני מספר שנים וכבשה את ענף האירועים אין היום אירוע ללא צלם מגנטים שיפיק לכם מגנטים לאירועים איכותיים, עמידים כמזכרת בלתי נשכחת.

צלם מגנטים
מגנטים ליום הולדת
מגנטים לחתונה
צילום מגנטים לחתונה
מגנטים לחתונה מחיר
צלם מגנטים לאירועים

הפקת מגנטים על ידי צוות צלמים לאירועים מקצועי הפקת התמונות מתבצעת בזמן האירוע ומודבקות על לוח מגנטי אשר ממוקם במרכז ההתרחשויות באירוע, כל אורח לוקח את תמונתו תהליך הצילום וההפקה של תמונות המגנט נמשכות מתחילת האירוע ועד סופו מספר ימים לאחר האירוע יגיע אליכם דיסק עם תמונות שצולמו באירוע .

צלם מגנטים למסיבה

חוגגים מסיבה, לא משנה מתי לא משנה איפה אם, במרכז, או בשרון לא משנה מה חוגגים אתם חייבים להזמין צילום מגנטים במסיבה. ניתן להתרשם ממסגרות המגנטים בדף מסגרות מגנטים ניתן להזמין צלם אחד או שניים בהתאם לגודל המסיבה ולכמות המוזמנים הצפויים להגיע.

צלם מגנטים ליום הולדת לימי הולדת

מזל טוב גדלתם בשנה אתם רוצים לחגוג ? מזמינים צילום מגנטים נהנים מתמונות מגנט איכותיות לאורך כל היום הולדת שמצולמים על ידי צלם ימי הולדת וגם מקבלים דיסק עם שליח עד הבית ללא עלות מספר ימים לאחר יום ההולדת. המסגרת תעוצב לפי אופי המתאים לאותה יום הולדת ולפי בקשתכם.

צלם מגנטים לבר מצווה

הגיע רגע האמת הרגע בו הבן שלכם חוגג יום הולדת 13 הרגע שבו הופך מילד לגבר, אתם הולכים לחגוג לו ובגדול אתם חייבים להזמין צילום מגנטים לאירוע המצווה. ניתן לתאם מבעוד מועד שהצלם גם יגיע לבית הכנסת או לכותל או למסיבת המשפחה לצילומים שיוכנסו לדיסק עם תמונות המגנט שצולמו במהלך היום הגדול  יום מסיבת הבר מצווה, לא עושים בר מצווה ללא צוות הצלמים של סטייל צלמים.

צלם מגנטים לבת מצווה

הילדה שלכם גדלה והנה היא חוגגת 12 בת מצווש הרגע הגדול של הבנות שלנו הגיע ואנחנו לא רוצים הוצאות גבוהות על צילום גם כך ההוצאות באירוע בת מצווה גדולות אנו ממליצים לכם להזמין צלם מגנטים אחד במידה ולא מדובר על אירוע מעל 100 אורחים הצלם גם יצלם לאורך האירוע וגם יפיק תמונות מגנט בזמן האירוע ולאחר מספר ימים תקבלו עד הבית דיסק באריזה מסודרת עם תמונות מהבת מצווה עד הבית.

צלם מגנטים לחתונה

היום המשמעותי ביותר כבר מגיע ואתם מתחילים לעשות סידורים לקראת החתונה נפגשים עם אנשי מקצוע בתחום וצריכים לקבל החלטות. רק על דבר אחד אסור פשוט אסור לוותר על צילום מגנטים בחתונה שלכם, חובה בכל חתונה !!! צוות הצלמים שלנו יגיע לחתונה שלכם קצת לפני קבלת הפנים ויתחילו לצלם את האורחים המגיעים לאחר שהצלם המרכזי של החתונה יגמור את הצילומים שלו עמכם אחד הצלמים שלנו יצלם אותכם לא לדאוג זה רק כמה שניות נוספות התמונות האלה ישמשו להגדלות אותם אנו ניתן לכם בסוף החתונה וזה על מנת שיהיה לכם תמונה כבר בסוף האירוע, צלמי המגנטים שלנו יצלמו לאורך כל החתונה את האורחים שלכם ובמקביל יפיקו תמונות שרק עכשיו צולמו, מספר ימים לאחר החתונה יגיע אליכם דיסק עם התמונות לאחר עריכה ומיון הקבצים מוכנים לפיתוח.

צלם מגנטים לברית

מזל טוב נולד לכם בן עכשיו צריכים לחגוג אתם צריכים להזמין את הצוות סטייל צלמים שיפיק לכם תמונות מגנט בברית של בנכם, צוות צלמים מקצועי יצלם ויתעד את ברית המילה, ניתן להזמין צילום סטילס או מגנטים לברית או שניהם אסור לוותר בשום פנים על צילום הברית או לפחות הפקת מגנטים, כמה ימים לאחר האירוע יגיע אליכם שליח עם  דיסק התמונות מהאירוע, המשלוח עלינו לא לדאוג. מזל טוב.

צלם מגנטים לבריתה

נולדה לכם בת הגיע הזמן לעשות מסיבה גדולה ולחגוג את הבריתה של בתכם, אתם חייבים להזמין את צוות הצילום של סטייל צלמים צוות צלמים מקצועי בעל ניסיון רב בתחום צילום מגנטים לאירועים ובמיחוד לאירועי בריתה צוות הצלמים יתעד את האירוע ואם ההוצאה לא מוגזמת אז ניתן להזמין צלם מגנטים לאירוע, צוות הצלמים יתעד וילהיב את האורחים בבריתה, אתם תחגגו אנחנו נידאג לתיעוד ולהפקת תמונות המגנט לבריתה של בתכם. מזל טוב.

סיכום צילום מגנטים לאירועים

טוב אז כמו שאתם מבינים אטרקציית צילום מגנטים לאירועים מתאימה לכל אירוע בין אם מדובר באירוע פרטי או אירוע עסקי, כנס או השקה של מוצר, יום הולדת 12 או 13, מסיבת סיום או מסיבה רגילה, אנחנו נגיע ונצלם לכם את הרגעים החשובים ביותר באירוע שלכם ולכך דרושים צלמים מקצועיים וכאן סטייל צלמים נכנסים לתמונה צוות הצלמים שלנו בעל מוניטין מפואר ובעל ניסיון רב שנים בצילום אירועים ובהפקת מגנטים, כל מה שנשאר לכם זה לעשות השוואת מחירים, לבחון טוב טוב את המסגרות ואיכות התמונות המוצגות באתר של הצלם בו אתם מעוניינים במידה וחזרתם לסטייל צלמים כל שנותר זה רק להתקשר לטלפון המופיע למעלה או בצור קשר באתר וניתן לכם הצעת מחיר  בהתאם לסוג האירוע , מיקום האירוע וכמות המוזמנים שצפויים להגיע.

בכל המקרים ולא משנה מה אתם חוגגים תמיד תקבלו מאיתנו 6 הגדלות A5 מתנה ודיסק באריזת סטייל צלמים המפורסמת המקורית שתגיע אליכם עם שליח עד הדלת כמה ימים לאחר האירוע על ידי שליח ללא כל עלות.

בהזדמנות זאת צוות הצלמים לאירועים של סטייל צלמים מאחל לכם מזל טוב. אם אתם לא מתפשרים על איכות אז כנראה שניפגש באירוע :)

צילום מגנטים לחתונה | צלם מגנטים | מגנטים לאירועים | צילום מגנטים | מגנטים לחתונה | וויט סקרין

bottom of page