top of page
בוק בת מצווה
מגנטים לבת מצווה מחיר
מגנטים לבת מצווה השוואת מחירים

אז זהו הגיע הרגע בו הילדה הקטנה שלכם חוגגת בת מצווה והופכת באופן רשמי לנערה וזה כמובן אירוע שמצדיק מסיבה מושקעת ביחד עם כל בני המשפחה והחברים. אז אחרי שמצאתם את הבריכה, מועדון או כל מקום אחר בו תחגגו את אירוע בת המצווה, אחרי שסגרתם קייטרינג עם תפריט קל לבת מצווה, תקליטן לבת מצווה, מפעילים ובעצם אחרי שדאגתם לכל הפרטים הגדולים והחשובים אשר יחדיו יוצרים אירוע בת מצווה מושלם אותו אתם מתכננים לבתכם היקרה, הגיע הרגע לחשוב גם על האטרקציות אשר יהוו חלק בלתי נפרד מהבת מצווה הרי כולם יודעים שכיום האטרקציות של האירועים, הן מה שמייחד אותם ומה שתורם תרומה גדולה במיוחד לאווירה ולרמת ההנאה של האירוע ויותר מכל הם כמובם מגנטים לבת מצווה. 

צילום מגנטים לבת מצווה
צלם מגנטים לבת מצווה
מגנטים לבת מצווה
מגנטים לבת מצווה
מגנטים לבת מצווה - בחירת אטרקציה

כל מי שמחפש אטרקציה לבת מצווה יגלה מהר מאוד את הכמות העצומה של האפשרויות המוצעות לו, סוגים שונים של הפעלות, מתנות ודוכנים שחלקם מהווים כאטרקציות נחמדות שיכולות להתאים וחלקן פחות, מתנפחים לבת מצווה ועוד... לא משנה איזו אטרקציה בחרתם, ישנה אטרקציה אשר לא כדאי לכם לוותר האטרקציה הטובה ביותר, מגנטים לבת מצווה.
בסופו של דבר אתם תרים אחר אטרקציה שהיא גם כיפית ומהנה עבור כל האורחים בכל הגילאים וגם מהווה מתנה ומזכרת שתישאר איתם שנים, הגעתם למקום הנכון.
סטייל צלמים מציעים עבורכם מגנטים לבת מצווה, אשר ינציחו עבורכם ועבור אורחי בת המצווה את הרגעים המהנים, המרגשים והשמחים של האירוע ויאפשרו לאורחים ולכם להיזכר בכל פעם שיעברו ליד התמונה.
סטייל צלמים מקפיד לעבוד עם הציוד והחומרים האיכותיים ביותר. באפשרותכם לבחור את המסגרת הרצויה אשר מעוצבת על ידי מעצב הגרפי של החברה. הצלמים המקצועיים של סטייל צלמים, מקפידים להנציח את כל האורחים ובעיקר את בעלי השמחה על ידי צלם מגנטים מקצועי ומיומן כך שבסופו של דבר כולם יוכלו לחזור הביתה עם תמונת מגנט איכותית ומרגשת כמזכרת נפלאה, אשר תעלה על פניהם חיוך גדול בכל פעם שיתקלו בה.

מגנטים לבת מצווה אטרקציה שונה

מגנטים לבת מצווה - גם מתנה וגם חוויה
בניגוד לחלק גדול מהאטרקציות האחרות האפשריות, מגנטים לבת מצווה מהווים כאטרקציה אשר מתאימה עבור כל האורחים בכל הגילאים - כך שגם החברים והחברות של הילדה יוכלו ליהנות מתמונות בהן הם מצולמים עם החברים הכי טובים, עם ילדת הבת מצווה, בקבוצות וביחידים וברגע שהם ימצאו  את המגנטים שלהם על הלוח הם יוכלו להראות לחבר'ה, לצחוק יחדיו ולהחליף חוויות ורשמים על התמונות שלהם וכל זה בהתלהבות רבה.
גם האורחים המבוגרים לא יהיו מקופחים באותו האירוע, כי גם הם יזכו לתיעוד כשהם לבושים במיטב בגדיהם ונראים הכי טוב שאפשר, מחייכים ומחבקים בני משפחה אחרים, שאולי זאת בדיוק ההזדמנות להצטלם יחדיו ולהרוויח מזכרת בעלת ערך רגשי רב. כך שבסופו של דבר כל אורחי האירוע ייהנו מהמזכרת הממגנטת אשר תולים על המקרר.
אז כאמור, אם אתם נמצאים עכשיו בשלב תכנון האירוע ומתלבטים לגבי האטרקציות אשר יהוו חלק בלתי נפרד מהצלחתו, מגנטים לבת מצווה היא כנראה בדיוק האטרקציה שתחפשו – כמובן, שבחלק מהמקרים יהיו באירוע גם אטרקציות נוספות. מדובר באטרקציה שהיא גם לא יקרה במיוחד, היא גם מתאימה לכל האורחים והיא גם טומנת בחובה מתנה ומזכרת הן עבורכם והן עבור האורחים וכמובן דיסק עם התמונות שצולמו על ידי הצלם מגנטים, כך שבסופו של דבר מדובר באטרקציה אשר נותנת לכם הכי הרבה ללא ספק.
ומכיוון שאם כבר מגנטים לבת מצווה, אז רק מהטובים והמקצועיים ביותר – סטייל צלמים זאת בדיוק הכתובת בשבילכם. אתם מזמנים ליצור קשר עם סטייל צלמים, לקבל את כל הפרטים הרלוונטיים אודות האטרקציה, תשובות על שאלות ושירותי יעוץ ולעשות את הצעד הראשון בדרך לאטרקציה מוצלחת במיוחד.

מגנטים לבת מצווה איך זה עובד

צלם מגנטים לבת מצווה מקצועי ומיומן יגיע לאירוע הבת מצווה כחצי שעה לפני תחילת הבת מצווה על מנת לארגן את הציוד הנדרש להפקת תמונות מגנט איכותיות ומרגשות, לאחר מכן יתחיל בצילומי המשפחה והאורחים המגיעים לאירוע. כל פרק זמן ולאחר שצבר כמה עשרות של תמונות הצלם מגנטים יגיע לעמדתו ויפיק את התמונות כמובן שתהליך זה מתבצע מספר פעמים לאורך האירוע וכך מבטיח לכם כמות תמונות מכובדת לאורחים ולמשפחה בסטייל צלמים כל תמונה עוברת עריכה מקצועית וכך מבטיחים לכם איכויות מדהימות שטרם נראו בישראל בענף צילום המגנטים לאירועים ולבת מצווה בפרט. סטייל צלמים - צילום מקצועי.

מגנטים לבת מצווה מה אתם מרוויחים

מעבר למספר רב של תמונות מגנט שיופקו במהלך אירוע בת המצווה אנו נעניק לכם את כל תמונות המשפחה מוגדלות. למעשה הרווח הגדול שסטייל צלמים נותנים לכם זה הדיסק, מספר ימים לאחר האירוע אנו נשלח לכם את הדיסק כאשר התמונות עברו עריכה, עיבוד ומיון, הדיסק יגיע אליכם באריזה מודפסת כאשר גם הדיסק עצמו מודפס בסטייל צלמים מאמינים בעבודה איכותית לפני האירוע בזמן האירוע ואחריו, סטייל צלמים צור קשר.

צילום מגנטים לבת מצווה איך מזמינים

אז לאחר שהחלטתם כי האטרקציה מגנטים לבת מצווה היא חלק בלתי נפרד מאירוע בת המצווה כל שעליכם לעשות זה להתקשר לנייד המופיע באתר או להשאיר פרטים בתיבת הצור קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי, צוות סטייל צלמים ישלחו לכם הזמנת עבודת צילום מגנטים לבת מצווה בהתאם לפרטי שיימסרו על ידכם כגון מקום האירוע, תאריך האירוע, מספר מוזמנים ועוד... מה שישאר לכם לעשות זה בסך הכל למלא את הפרטים האישיים שלכם בהזמנה וזהו. 

מגנטים לבת מצווה | מגנטים לבת מצווה במרכז | צלם מגנטים לבת מצווה | צילום מגנטים לבת מצווה | מגנטים לבת מצווה מחירמגנטים לבת מצווה השוואת מחירים

bottom of page