top of page
מגנטים לברית

במזל טוב נולד לכם תינוק חדש, אירוע כזה משמעותי ומרגש בחייכם מחייב ציון על ידי אירוע מתאים – מסיבת ברית בה כל בני המשפחה והחברים הקרובים יזכו להכיר את התינוק החדש שלכם. ארגון מסיבת ברית, יכול להיות לא פשוט, בכל זאת, אתם צריכים למצוא מקום, לדאוג לתפריט, לאטרקציות ועוד.. ובמקביל אתם צריכים לטפל בתינוק החדש ואולי גם בילדים הנוספים שיש לכם וזה לא ממש פשוט לשלב את כל הדברים הללו יחדיו. יחד עם זאת, כשהכול כבר מאורגן ומגיע יום האירוע, אתם לא יכולים שלא לחוש נרגשים ואז גם אתם מבינים שהאירוע הזה אכן היה שווה את כל הארגונים שקדמו לו. אז בשביל לדאוג שיהיו גם לכם וגם לאורחים שלכם זיכרונות נפלאים ומרגשים מאותה המסיבה, אחת האטרקציות האיכותיות ביותר אותה תוכלו להזמין למסיבה היא מגנטים לברית.

מגנטים לברית מחיר
מגנטים לברית במרכז
צלם מגנטים לברית
מגנטים לברית
מגנטים לברית - כמזכרת

אטרקציית מגנטים לברית תאפשר לכם להעניק לאורחים שלכם מתנה איכותית שהיא גם מזכרת מהמסיבה לכבוד הולדת הילד. אם תזמינו את שירותי צילום המגנטים מחברת סטייל צלמים, תזכו גם לקבל דיסק אשר כולל את כל התמונות שצולמו במהלך הערב אשר מתעדות את כל האורחים, תמונות אותן תוכלו להראות לתינוק לכשיגדל ולספר לו על מסיבת הברית המרגשת שלו.כאמור, לא רק אתם תיהנו מהמזכרת, גם האורחים שלכם יזכו לקחת הביתה תמונות מחמיאות מהאירוע שלכם -  כשהם מצולמים יחד אתכם, עם התינוק הקטן או לבד, את התמונה הם יוכלו להדביק על המקרר ולהיזכר בכל פעם מחדש באירוע הברית שלכם בו הם התארחו צרו קשר והזמינו עוד היום צלם מגנטים לברית למזכרת מושלמת ומיוחדת.. 

? מגנטים לברית איך זה עובד

במהלך אירוע הברית מסתובב הצלם מגנטים המקצועי של חברת סטייל צלמים ומצלם את כל האורחים ברגעים שונים, אלו יכולות להיות תמונות ספונטניות של רגעים יפים ומרגשים במיוחד באירוע או תמונות מתוכננות של כמה אורחים אשר מעוניינים להצטלם ביחד או לבד. 
הצילומים מגיעים לעמדת ההדפסה והפיתוח של הצלמים, שם דואג צוות הצלמים לצבע הדפסה והפקה של המגנטים וזאת, תוך זמן קצר ההדפסה מתבצעת על גבי מגנטים עם אותה המסגרת שאתם בחרתם מבעוד מועד שעוצבה במיוחד עבור האירוע. התמונות אשר מודפסות על המגנטים, מוצגות במהלך הערב או לקראת סופו על גבי לוח מגנטי אשר יוצב במקום האירוע וכל אחד מהאורחים יוכל לגשת אל הלוח ולקחת את המגנטים בהם הוא מתועד. חשוב לציין, שברוב המקרים צוות הצלמים מקפיד להדפיס את התמונות בהתאם לכמות המצולמים כמובן בהתחשב, למספר המגנטים אשר הוזמן על ידכם.

מגנטים לברית איכויות

בחברת סטייל צלמים מקפידים להתאים את שרותי צילום מגנטים לברית לכל לקוח באופן אישי וכל אחד מהלקוחות זוכה ליחס אדיב ואישי ולשירותי ייעוץ הניתנים על ידי הצלמים של החברה. כך שגם אם החלטתם  לערוך מסיבת ברית גדולה, נוצצת ומרובת משתתפים וגם אם דווקא העדפתם אירוע ברית קטן ואינטימי עם עשרות מוזמנים בלבד, תוכלו ליהנות משירותי צילום מגנטים בהיקף המתאים לגודל האירוע ולכמות האורחים המוזמנים.
המעצב של סטייל צלמים, ישב אתכם לפני האירוע ואתם תוכלו להזמין את עיצוב המסגרת אשר תתאים בצורה הטובה ביותר לאירוע הברית של הילד שלכם, כמו גם את הכיתוב הרלוונטי. אם יש לכם דרישות או בקשות מיוחדות בסטייל צלמים ישמחו להקשיב לכם וליישם אותם בפועל בסופו של דבר, הכי חשוב שאתם תהיו שלמים ומרוצים מהתוצאה הסופית.
אז במידה ואתם תרים אחר אטרקציה של מגנטים לברית ולא מעוניינים להסתפק בפחות מהטוב ביותר, אתם מוזמנים ליצור קשר עם סטייל צלמים וצוות החברה ישמח לעמוד לשירותכם. סטייל צלמים צילום מגנטים איכותי לאירועי ברית במרכז ובשרון.

מגנטים לברית מה אתם מרוויחים

בעת הזמנת צילום מגנטים לברית אתם למעשה מרוויחים פעמיים ראשית יגיע צלם מגנטים יצלם את המשפחה והאורחים ויפיק להם תמונות מגנט איכותיות ומיוחדות מרגעים קסומים שהיו במהלך טקס הברית ומהאירוע עצמו. כמובן שהמשפחה מקבלת הגדלות מתנה. 

הערך המוסף האמיתי זה הדיסק עם התמונות בסטייל צלמים אנו מאמינים יותר מכל בצורת הגשת החומרים ללקוחות מספר ימים לאחר אירוע המגנטים יגיע אליכם שליח עד הבית וימסור לכם את הדיסק עם התמונות שכמובן עברו עריכה מקצועית בפוטושופ ובתוכנות עריכה נוספות, הדיסק מגיע באריזה המודפסת המפורסמת של סטייל צלמים.  

סטייל צלמים - אינטרקציה

אין יותר חשוב מייחס טוב לבעלי השמחה ולאורחים בסטייל צלמים מודעים לחשיבות היחס אשר הלקוח לו ראוי ומקפידים שכל הצלמים יגיעו לאירועים כמו שצריך להגיע.

יותר מכך על הצלמים להגיע באנרגיה חיובית וליצור אווירה אשר תשרה על האורחים רצון להצטלם ולבוא לצלם בכל עת אשר הם יחפצו בה. לאורך השנים אנו הצלמים הגענו למסקנה שהמצלמה היא ממש צינור של אווירה כאשר האווירה שמחה וחיובית והאנרגיה ששוררת באירוע היא טובה ושמחה התמונות יוצאות יפות הרבה יותר. להזמנת צילום לברית או צילום מגנטים לברית צור קשר וקבל הצעת מחיר משתלמת.

 

צילום ברית | מגנטים לברית | מגנטים לברית במרכז | צלם מגנטים לברית | צילום מגנטים לברית | מגנטים לאירוע בריתמגנטים לברית השוואת מחירים

bottom of page