top of page

טקס החופה בחתונה מהווה כאחד החוויות הנזכרות למשך שנים ונחשבת לחוויה המרגשת מבין החוויות המשפחתיות המלוות את החתן והכלה לאורך חייהם. צלם לחתונה במרכז הינו חלק אינטגראלי מהאירוע ויהווה כגורם צילומי חשוב המשמר את הזיכרון המשפחתי למשך שנים רבות, גם לאחר שהילדים כבר התבגרו ועזבו את הקן. טקס החופה בחתונה מקבל צורות וגוונים שונים בשנים האחרונות וישנו צורך למצוא את הצלמים האיכותיים ביותר אשר מתאימים לאירוע החתונה, על צוות הצלמים לחתונה חובה להיות מקצועיים דיים ומנוסים בתחומים שונים. המעוניינים בצילום חתונה במרכז איכותי ומקצועי שיעניק חוויה מרגשת, מוזמנים ליצור קשר על ידי לחיצה כאן, וניצור עמך קשר בהקדם. ניתן להזמין צלם לחתונה במרכז איכותי לצוות הצלמים שלנו ציוד מקצועי ורצון להעניק לזוג חווית צילומי חוץ אמנותית וצילום אירוע מדהים. אנו נגיש לכם את החומרים המצלומים במהריות האפשרית לאחר החתונה וכמובן תוך כדי שמירה על האיכויות הידועות של סטייל צלמים. ניתן להזמין חבילת צילום לחתונה מושלמת הכוללת את כל האלמנטים הדרושים לחתונה או לפרק את חבילת הצילום לפי דרישה.

צלם לחתונה במרכז
מגנטים לאירועים
צלם לחתונה
צלם לאירוע חתונה
צילום חתונה
צלם לחתונה במרכז

צלמים לחתונה

צלם לאירוע חתונה במרכז

לצורך צילום אירוע חתונה במרכז נדרש צוות צילום חתונות מקצועי המכיר את התחום ומנוסה בו. סטייל צלמים מעניקים לכם הזוג המאושר, תמונות בלתי נשכחות מיום החתונה, ומעמידים לרשותכם את הצלמים המקצועיים ביותר בתחום. צלם לחתונה במרכז מכיר את האזור ואת סביבות הצילום השונות, המעמידות בפניו שלל אתגרי צילום. אנחנו בסטייל צלמים מעניקים לחתן ולכלה זיכרון חי ומרגש מיום החתונה ומעמידים לרשות הזוג את הצלמים הטובים ביותר בתחומם במרכז ובשרון.

חבילת צילום חתונה במרכז

סטייל צלמים מתעדים ומנציחים כבר שנים סוגים שונים של חתונות בהיקפים שונים ובמקומות שונים, ומציעה לזוגות קונספט ייחודי של חבילת צילום באמצעות צלם לחתונה במרכז הכולל צוות שלם של אנשי צלמים מנוסים ומיומנים כל הצלמים לאחר השכלה בתחום הצילום ומתעדכנים על כל ציוד חדש שיוצא. חבילת הצילום של סטייל צלמים כוללת צילומי סטילס ווידאו מהסלון כלות (כולל צילומי ספר ואיפור)  ומשם לצילומי חוץ בלוקיישנים שונים במרכז, קצת אחרי נמשיך לצילום סטילס ווידאו באירוע. בנוסף לזה החבילת צילום המורחברת כוללת גם קליפ DSLR מדהים באיכות FULL HD מצלמת רחף וצלמי מגנטים לאירועים שיפיקו לכם מזכרות לאורחים בזמן אמת בחתונה שלכם.

חבילת צילום מושלמת לחתונה במרכז מה אתם מקבלים ?

אלבומים דיגיטלים, אלבום חתן כלה ושני אלבומי הורים, קליפ DSLR מדהים באיכות כבוהה במיוחד לאחר עריכה, סרט אירוע DVD ארוך וקצר (ניתן לקבל גם בפורמט HD לפי בקשת לקוח), דיסק עם תמונות הסטילס לאחר עריכה ומיון הקבצים מוכנים לפיתוח באיכות גבוהה, צילום מגנטים ללא הגבלה ועשר הגדלות A5 ביום האירוע.מתחתנים ? צרו קשר סטייל צלמים - צילום אירועים.

חבילת צילום חתונה-עלויות

* חבילה מורחבת כוללת, צילום סטילס שני צלמים, צלם DSLR לקליפ, צילום וידאו כתף, צילום וידאו רחף, שני צלמי מגנטים באירוע. עלות 12500 ש''ח.

* חבילה בסיסית כוללת, צלמי סטילס שני צלמים, צילום וידאו כתף, צלמי מגנטים. עלות 7500 ש''ח.

צילום חתונה לפי דרישה

ניתן להזמין צילום חתונה ולפרק את חבילת הצילום בעלויות לפי כל אלמנט צילום, צלם סטילס 750 ש''ח לא כולל אלבום או 1850 ש''ח כולל אלבום מפואר 200 תמונות גודל 13X18 המגיע באריזה מהודרת או אלבום חתן כלה ואלבומי הורים דיגיטלים בתוספת מחיר מינימלית, צילום הסטילס כולל צילומי חוץ חתן כלה ומשפחה ביום האירוע לפני תחילת האירוע וצילום לאורך כל אירוע החתונה .

צילום וידאו בלבד 3000 ש''ח כולל דיסק DVD ערוך בשני עותקים באריזה מקורית מודפסת או קובץ HD ערוך לפי בחירה, ניתן להזמין צלם וידאו רחפת בתוספת מחיר של 2000 ש''ח.

צלם מגנטים אחד 750 ש''ח או לשני צלמים 1200 ש''ח כולל צילום הפקת תמונות מגנטים לאורך כל אירוע החתונה ועשר הגדלות A5, כמובן שתקבלו גם דיסק עם התמונות מגנט שצולמו בחתונה.

הזמנתם בסטייל צלמים צלם לחתונה ? אתם לא צריכים להתרוצץ אחרי האירוע, בכל המקרים מסירת החומרים יגיעו אליכם  על ידי שליח  עד הבית. כי שרות אנחנו עושים בסטייל.

הזמנת צלם לחתונה במרכז

כל מה שאתם צריכים לעשות זה בסך הכל להתקשר, למספר הנייד אשר מופיע באתר למעלה או ללחילופין להשאיר פרטים מדויקים בתיבת צור קשר אנו נחזור עם תיאום לפגישה בהקדם האפשרי על מנת להציג בפניכם חומרים ולהתקדם עם הצעת מחיר בהתאם לדרישה שלכם לפי סוג ואופי הצילום בו אתם מעוניינים, לאחר מכן נעביר לכם הזמנת עבודת צילום לחתונה אתם מחזירים לנו את ההזמנה חתומה ומאושרת לפי הדברים שסוכמו בפגישה וזהו נגמרו הסידורים :) מזל טוב.

צלם לחתונה | צלם לחתונה במרכז | צילום לאירוע חתונה | צילום חתונה | צלמי חתונות

bottom of page